Browser-Update.org

Iniciatíva webstránok na informovanie používateľov o aktuálnosti ich prehliadačov

Štatistiky

203 089 stránok používa toto upozornenie

67 457 277 návštevníkov si už aktualizovalo svoj prehliadač

Aktualizácie prehliadača

From To
Chrome Chrome 32193800
Chrome Firefox 5124373
IE/Edge Chrome 4501464
Firefox Firefox 3158738
IE/Edge Firefox 2460043
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Safari 972528
Safari Chrome 857939
Chrome Opera 697901
Safari Firefox 548895
Firefox Chrome 471347
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 383342
Opera Opera 268593
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 98917
Opera Chrome 97178
Firefox Opera 96221
Opera Firefox 89361
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26798
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11852
Firefox Safari 11008