Browser-Update.org

Iniciatíva webstránok na informovanie používateľov o aktuálnosti ich prehliadačov

Štatistiky

185 903 stránok používa toto upozornenie

58 012 601 návštevníkov si už aktualizovalo svoj prehliadač

Aktualizácie prehliadača

From To
Chrome Chrome 26437739
Chrome Firefox 4423964
IE/Edge Chrome 4179840
Firefox Firefox 2869366
IE/Edge Firefox 2364852
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 765391
Chrome Opera 673308
Safari Safari 599170
Safari Firefox 515260
Firefox Chrome 427617
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 374539
Opera Opera 254895
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 96415
Firefox Opera 91730
Opera Chrome 87962
Opera Firefox 83179
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26786
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11834
Firefox Safari 11006