Browser-Update.org

Veebilehtede algatus ajendamaks kasutajaid uuendama oma veebilehitsejat

Statistika

185 903 sites are using this notification

58 011 370 visitors have already updated their browser

Browser updates

From To
Chrome Chrome 26436617
Chrome Firefox 4423836
IE/Edge Chrome 4179735
Firefox Firefox 2869277
IE/Edge Firefox 2364812
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 765386
Chrome Opera 673305
Safari Safari 599160
Safari Firefox 515256
Firefox Chrome 427613
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 374536
Opera Opera 254891
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 96415
Firefox Opera 91730
Opera Chrome 87960
Opera Firefox 83177
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26786
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11834
Firefox Safari 11006