Browser-Update.org

Veebilehtede algatus ajendamaks kasutajaid uuendama oma veebilehitsejat

Statistika

191 597 sites are using this notification

60 367 450 visitors have already updated their browser

Browser updates

From To
Chrome Chrome 27923876
Chrome Firefox 4610580
IE/Edge Chrome 4265622
Firefox Firefox 2946055
IE/Edge Firefox 2393236
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 783200
Chrome Opera 679068
Safari Safari 637472
Safari Firefox 521626
Firefox Chrome 437975
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 376780
Opera Opera 258301
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 97095
Firefox Opera 92674
Opera Chrome 90077
Opera Firefox 85074
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26789
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11839
Firefox Safari 11006