Browser-Update.org

Tarayıcı güncellemeleri hakkında kullanıcıları bilgilendirmek için web tasarımcılar tarafından oluşturulmuş bir girişim

İstatistikler

185 903 siteler bu bildirimi kullanıyor

58 012 601 ziyaretçiler tarayıcılarını çoktan güncelledi

Tarayıcı güncellemeleri

Itibaren E/A
Chrome Chrome 26437487
Chrome Firefox 4423935
IE/Edge Chrome 4179819
Firefox Firefox 2869353
IE/Edge Firefox 2364845
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 765389
Chrome Opera 673308
Safari Safari 599168
Safari Firefox 515259
Firefox Chrome 427617
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 374538
Opera Opera 254895
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 96415
Firefox Opera 91730
Opera Chrome 87961
Opera Firefox 83179
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26786
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11834
Firefox Safari 11006