Browser-Update.org

Tarayıcı güncellemeleri hakkında kullanıcıları bilgilendirmek için web tasarımcılar tarafından oluşturulmuş bir girişim

İstatistikler

196 024 siteler bu bildirimi kullanıyor

63 076 340 ziyaretçiler tarayıcılarını çoktan güncelledi

Tarayıcı güncellemeleri

Itibaren E/A
Chrome Chrome 29614030
Chrome Firefox 4802197
IE/Edge Chrome 4343005
Firefox Firefox 3014650
IE/Edge Firefox 2416199
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 807644
Safari Safari 698280
Chrome Opera 684981
Safari Firefox 530238
Firefox Chrome 448100
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 378935
Opera Opera 263191
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 97811
Firefox Opera 93763
Opera Chrome 92305
Opera Firefox 86909
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26794
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11844
Firefox Safari 11006