Browser-Update.org

Et initiativ av web-designere til å informere brukerne om nettleser-oppdateringer

Statistikk

185 903 sites are using this notification

58 011 370 visitors have already updated their browser

Browser updates

From To
Chrome Chrome 26436790
Chrome Firefox 4423861
IE/Edge Chrome 4179756
Firefox Firefox 2869298
IE/Edge Firefox 2364823
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 765387
Chrome Opera 673306
Safari Safari 599162
Safari Firefox 515257
Firefox Chrome 427616
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 374536
Opera Opera 254894
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 96415
Firefox Opera 91730
Opera Chrome 87960
Opera Firefox 83177
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26786
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11834
Firefox Safari 11006