Browser-Update.org

Šo mājas lapu veidojuši web izstrādātāji, lai informētu lietotājus par pārlūkprogrammu atjauninājumiem

Statistika

185 903 web lapas izmanto Browser-Update.org skriptu.

58 012 601 apmeklētāji jau ir jatjauninājuši savu pārlūku.

Browser updates

From To
Chrome Chrome 26437411
Chrome Firefox 4423928
IE/Edge Chrome 4179812
Firefox Firefox 2869350
IE/Edge Firefox 2364842
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 765388
Chrome Opera 673308
Safari Safari 599166
Safari Firefox 515258
Firefox Chrome 427617
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 374537
Opera Opera 254894
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 96415
Firefox Opera 91730
Opera Chrome 87961
Opera Firefox 83178
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26786
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11834
Firefox Safari 11006