Browser-Update.org

Unha iniciativa de deseñadores web para informar aos usuarios sobre actualizacións dos navegadores

Estatísticas

185 903 sitios web están usando o script de Browser-Update.org.

58 011 370 visitantes xa actualizaron o seu navegador web.

Browser updates

From To
Chrome Chrome 26436535
Chrome Firefox 4423824
IE/Edge Chrome 4179724
Firefox Firefox 2869266
IE/Edge Firefox 2364807
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 765385
Chrome Opera 673305
Safari Safari 599156
Safari Firefox 515255
Firefox Chrome 427610
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 374536
Opera Opera 254891
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 96415
Firefox Opera 91730
Opera Chrome 87960
Opera Firefox 83177
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26786
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11834
Firefox Safari 11006