Browser-Update.org

Ett initiativ av webbutvecklare för att informera om webbläsaruppdateringar

Statistik

138990 webbsidor använder scriptet från Browser-Update.org.

32173077 besökare har uppdaterat sin webbläsare.

Webbläsaruppdateringar

Från Till
Chrome Chrome 11323056
IE/Edge Chrome 3042955
Chrome Firefox 2487960
IE/Edge IE/Edge 2056538
Firefox Firefox 1938355
IE/Edge Firefox 1927641
Chrome Opera 601907
Safari Chrome 561086
Safari Firefox 420927
Other Chrome 411800
Safari Safari 365347
IE/Edge Opera 321917
Firefox Chrome 299148
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Opera Opera 196248
Other Opera 101477
Safari Opera 88649
Firefox Opera 73830
Opera Firefox 63090
Opera Chrome 58430
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26762
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11777
Firefox Safari 10992