Browser-Update.org

Ett initiativ av webbutvecklare för att informera om webbläsaruppdateringar

Statistik

168 826 webbsidor använder scriptet från Browser-Update.org.

46 047 159 besökare har uppdaterat sin webbläsare.

Webbläsaruppdateringar

Från Till
Chrome Chrome 18761764
IE/Edge Chrome 3680673
Chrome Firefox 3592113
Firefox Firefox 2463691
IE/Edge Firefox 2207972
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 700990
Chrome Opera 645572
Safari Safari 504168
Safari Firefox 488604
Other Chrome 411800
Firefox Chrome 371549
IE/Edge Opera 360861
Opera Opera 234122
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 93831
Firefox Opera 84421
Opera Firefox 76206
Opera Chrome 75135
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26764
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11807
Firefox Safari 10998