Browser-Update.org

Een initiatief van webdesigners om bezoekers te informeren over browser-updates

Statistieken

194 406 website's gebruiken het Browser-Update. org script

61 877 927 gebruikers hebben hun browsers al geupgraded

Browserupdates

Van Aan
Chrome Chrome 28873616
Chrome Firefox 4718173
IE/Edge Chrome 4308708
Firefox Firefox 2990570
IE/Edge Firefox 2406981
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 797378
Chrome Opera 682610
Safari Safari 669297
Safari Firefox 526491
Firefox Chrome 444071
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 378043
Opera Opera 262302
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 97484
Firefox Opera 93315
Opera Chrome 91455
Opera Firefox 86361
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26792
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11841
Firefox Safari 11006