Browser-Update.org

Een initiatief van webdesigners om bezoekers te informeren over browser-updates

Statistieken

156 671 website's gebruiken het Browser-Update. org script

39 801 718 gebruikers hebben hun browsers al geupgraded

Browserupdates

Van Aan
Chrome Chrome 15366121
IE/Edge Chrome 3359288
Chrome Firefox 3189744
Firefox Firefox 2236926
IE/Edge Firefox 2069751
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 647151
Chrome Opera 627886
Safari Firefox 465274
Safari Safari 428415
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 346944
Firefox Chrome 343512
Opera Opera 221313
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 92072
Firefox Opera 79958
Opera Firefox 72129
Opera Chrome 69049
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26762
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11795
Firefox Safari 10996