Browser-Update.org

Een initiatief van webdesigners om bezoekers te informeren over browser-updates

Statistieken

161 269 website's gebruiken het Browser-Update. org script

42 064 022 gebruikers hebben hun browsers al geupgraded

Browserupdates

Van Aan
Chrome Chrome 16559029
IE/Edge Chrome 3487624
Chrome Firefox 3347500
Firefox Firefox 2333757
IE/Edge Firefox 2144048
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 667356
Chrome Opera 634469
Safari Firefox 474721
Safari Safari 452409
Other Chrome 411800
Firefox Chrome 354792
IE/Edge Opera 354733
Opera Opera 226322
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 92748
Firefox Opera 81502
Opera Firefox 74056
Opera Chrome 71565
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26763
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11796
Firefox Safari 10996