Browser-Update.org

Togra ó dhearthóirí gréasáin chun daoine a chur ar an eolas faoi nuashonruithe do líonléitheoirí

Staitisticí

194 406 sites are using this notification

61 883 667 visitors have already updated their browser

Browser updates

From To
Chrome Chrome 28875723
Chrome Firefox 4718375
IE/Edge Chrome 4308754
Firefox Firefox 2990595
IE/Edge Firefox 2406990
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 797391
Chrome Opera 682616
Safari Safari 669356
Safari Firefox 526496
Firefox Chrome 444077
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 378045
Opera Opera 262302
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 97484
Firefox Opera 93316
Opera Chrome 91456
Opera Firefox 86363
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26792
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11841
Firefox Safari 11006