Browser-Update.org

Togra ó dhearthóirí gréasáin chun daoine a chur ar an eolas faoi nuashonruithe do líonléitheoirí

Staitisticí

205 901 sites are using this notification

69 621 082 visitors have already updated their browser

Browser updates

From To
Chrome Chrome 33447457
Chrome Firefox 5277280
IE/Edge Chrome 4555828
Firefox Firefox 3210957
IE/Edge Firefox 2475944
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Safari 1091239
Safari Chrome 878472
Chrome Opera 702636
Safari Firefox 556114
Firefox Chrome 480266
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 384991
Opera Opera 275170
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Opera Chrome 99375
Safari Opera 99346
Firefox Opera 97130
Opera Firefox 90313
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26802
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11857
Firefox Safari 11011