Browser-Update.org

Foydalanuvchilarning veb-brauzerlarini yangilashlari kerakligi haqida ogohlantiruvchi kichik kengaytma

Statistika

179 457 sayt ushbu bildirishnomadan foydalanmoqda

54 543 004 kishi brauzerlarini biz eslatganimizdan so'ng yangiladilar

Brauzer yangilanishlari

Qayerdan ga
Chrome Chrome 24267372
Chrome Firefox 4159320
IE/Edge Chrome 4023814
Firefox Firefox 2751794
IE/Edge Firefox 2316483
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 746541
Chrome Opera 665347
Safari Safari 575355
Safari Firefox 507520
Other Chrome 411800
Firefox Chrome 411563
IE/Edge Opera 371199
Opera Opera 248036
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 95590
Firefox Opera 90063
Opera Chrome 84118
Opera Firefox 81212
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26783
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11831
Firefox Safari 11006