Browser-Update.org

Tarayıcı güncellemeleri hakkında kullanıcıları bilgilendirmek için web tasarımcılar tarafından oluşturulmuş bir girişim

İstatistikler

137417 siteler bu bildirimi kullanıyor

31313961 ziyaretçiler tarayıcılarını çoktan güncelledi

Tarayıcı güncellemeleri

Itibaren E/A
Chrome Chrome 10888860
IE/Edge Chrome 3015789
Chrome Firefox 2406195
IE/Edge IE/Edge 2056538
IE/Edge Firefox 1911599
Firefox Firefox 1905766
Chrome Opera 599256
Safari Chrome 550360
Safari Firefox 415114
Other Chrome 411800
Safari Safari 358254
IE/Edge Opera 318916
Firefox Chrome 292779
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Opera Opera 192899
Other Opera 101477
Safari Opera 88139
Firefox Opera 72879
Opera Firefox 61249
Opera Chrome 56552
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26762
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11775
Firefox Safari 10992