Browser-Update.org

Tarayıcı güncellemeleri hakkında kullanıcıları bilgilendirmek için web tasarımcılar tarafından oluşturulmuş bir girişim

İstatistikler

167 822 siteler bu bildirimi kullanıyor

45 349 360 ziyaretçiler tarayıcılarını çoktan güncelledi

Tarayıcı güncellemeleri

Itibaren E/A
Chrome Chrome 18379748
IE/Edge Chrome 3639391
Chrome Firefox 3548797
Firefox Firefox 2442666
IE/Edge Firefox 2195919
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 695520
Chrome Opera 643936
Safari Safari 497730
Safari Firefox 486362
Other Chrome 411800
Firefox Chrome 368747
IE/Edge Opera 359544
Opera Opera 232916
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 93598
Firefox Opera 83992
Opera Firefox 75883
Opera Chrome 74614
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26764
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11805
Firefox Safari 10996