Browser-Update.org

Tarayıcı güncellemeleri hakkında kullanıcıları bilgilendirmek için web tasarımcılar tarafından oluşturulmuş bir girişim

İstatistikler

179 458 siteler bu bildirimi kullanıyor

54 543 546 ziyaretçiler tarayıcılarını çoktan güncelledi

Tarayıcı güncellemeleri

Itibaren E/A
Chrome Chrome 24267372
Chrome Firefox 4159320
IE/Edge Chrome 4023814
Firefox Firefox 2751794
IE/Edge Firefox 2316483
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 746541
Chrome Opera 665347
Safari Safari 575355
Safari Firefox 507520
Other Chrome 411800
Firefox Chrome 411563
IE/Edge Opera 371199
Opera Opera 248036
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 95590
Firefox Opera 90063
Opera Chrome 84118
Opera Firefox 81212
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26783
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11831
Firefox Safari 11006