Browser-Update.org

Një nismë nga sajte për të informuar përdoruesit të përditësojnë shfletuesit e tyre

Statistika

Këtë njoftim e përdorin 145024 sajte

34431476 vizitorë kanë përditësuar tashmë shfletuesin e tyre

Përditësime shfletuesi

Nga Për
Chrome Chrome 12486306
IE/Edge Chrome 3122285
Chrome Firefox 2702522
IE/Edge IE/Edge 2056538
Firefox Firefox 2017727
IE/Edge Firefox 1970125
Chrome Opera 611759
Safari Chrome 591045
Safari Firefox 436315
Other Chrome 411800
Safari Safari 386443
IE/Edge Opera 329488
Firefox Chrome 314638
Other Firefox 206447
Opera Opera 203751
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 89851
Firefox Opera 75933
Opera Firefox 65633
Opera Chrome 61109
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26762
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11781
Firefox Safari 10993