Browser-Update.org

Një nismë nga sajte për të informuar përdoruesit të përditësojnë shfletuesit e tyre

Statistika

Këtë njoftim e përdorin 140026 sajte

32694983 vizitorë kanë përditësuar tashmë shfletuesin e tyre

Përditësime shfletuesi

Nga Për
Chrome Chrome 11593466
IE/Edge Chrome 3061021
Chrome Firefox 2536783
IE/Edge IE/Edge 2056538
Firefox Firefox 1957885
IE/Edge Firefox 1938161
Chrome Opera 603451
Safari Chrome 568579
Safari Firefox 424803
Other Chrome 411800
Safari Safari 369636
IE/Edge Opera 323881
Firefox Chrome 302963
Other Firefox 206447
Opera Opera 197985
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 88971
Firefox Opera 74361
Opera Firefox 63871
Opera Chrome 59244
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26762
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11777
Firefox Safari 10992