Browser-Update.org

O initiativa a designer-ilor de pagini web, pentru a informa utilizatorii asupra actualizarii browser-elor de internet

Statistici

137417site-urile care folosesc această notificare

31314587 vizitatorii și-au actualizat browser-ul

Actualizările browser-ului

De la Către
Chrome Chrome 10888860
IE/Edge Chrome 3015789
Chrome Firefox 2406195
IE/Edge IE/Edge 2056538
IE/Edge Firefox 1911599
Firefox Firefox 1905766
Chrome Opera 599256
Safari Chrome 550360
Safari Firefox 415114
Other Chrome 411800
Safari Safari 358254
IE/Edge Opera 318916
Firefox Chrome 292779
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Opera Opera 192899
Other Opera 101477
Safari Opera 88139
Firefox Opera 72879
Opera Firefox 61249
Opera Chrome 56552
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26762
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11775
Firefox Safari 10992