Browser-Update.org

O initiativa a designer-ilor de pagini web, pentru a informa utilizatorii asupra actualizarii browser-elor de internet

Statistici

135040site-urile care folosesc această notificare

30147326 vizitatorii și-au actualizat browser-ul

Actualizările browser-ului

De la Către
Chrome Chrome 10291941
IE/Edge Chrome 2977642
Chrome Firefox 2297979
IE/Edge IE/Edge 2056538
IE/Edge Firefox 1890199
Firefox Firefox 1856982
Chrome Opera 595360
Safari Chrome 536248
Other Chrome 411800
Safari Firefox 407352
Safari Safari 351833
IE/Edge Opera 314768
Firefox Chrome 283481
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Opera Opera 189443
Other Opera 101477
Safari Opera 87525
Firefox Opera 71348
Opera Firefox 59965
Opera Chrome 55214
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26762
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11775
Firefox Safari 10992