Browser-Update.org

O initiativa a designer-ilor de pagini web, pentru a informa utilizatorii asupra actualizarii browser-elor de internet

Statistici

158 233site-urile care folosesc această notificare

40 615 815 vizitatorii și-au actualizat browser-ul

Actualizările browser-ului

De la Către
Chrome Chrome 15781240
IE/Edge Chrome 3407559
Chrome Firefox 3256912
Firefox Firefox 2279662
IE/Edge Firefox 2103301
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 655706
Chrome Opera 630309
Safari Firefox 469650
Safari Safari 437248
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 351361
Firefox Chrome 348191
Opera Opera 223804
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 92455
Firefox Opera 80651
Opera Firefox 73206
Opera Chrome 70396
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26763
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11795
Firefox Safari 10996