Browser-Update.org

Et initiativ av web-designere til å informere brukerne om nettleser-oppdateringer

Statistikk

174 763 sites are using this notification

50 250 875 visitors have already updated their browser

Browser updates

From To
Chrome Chrome 21422109
Chrome Firefox 3858280
IE/Edge Chrome 3854772
Firefox Firefox 2618401
IE/Edge Firefox 2260817
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 725140
Chrome Opera 655821
Safari Safari 547538
Safari Firefox 498291
Other Chrome 411800
Firefox Chrome 392599
IE/Edge Opera 366325
Opera Opera 242057
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 94686
Firefox Opera 87661
Opera Chrome 79257
Opera Firefox 78536
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26774
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11825
Firefox Safari 11002