Browser-Update.org

Et initiativ av web-designere til å informere brukerne om nettleser-oppdateringer

Statistikk

157 161 sites are using this notification

40 078 805 visitors have already updated their browser

Browser updates

From To
Chrome Chrome 15510181
IE/Edge Chrome 3372754
Chrome Firefox 3212437
Firefox Firefox 2253484
IE/Edge Firefox 2075807
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 650310
Chrome Opera 628655
Safari Firefox 466961
Safari Safari 431691
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 348217
Firefox Chrome 345338
Opera Opera 222456
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 92219
Firefox Opera 80215
Opera Firefox 72709
Opera Chrome 69748
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26762
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11795
Firefox Safari 10996