Browser-Update.org

Egy kezdeményezés a felhasználók böngésző-frissítésről történő tájékoztatásáról

Statisztikák

204 348 oldal használja ezt a figyelmeztetőt

68 315 199 látogató frissítette már böngészőjét.

Böngésző frissítések

Erről Erre
Chrome Chrome 32673889
Chrome Firefox 5191240
IE/Edge Chrome 4531839
Firefox Firefox 3183153
IE/Edge Firefox 2468373
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Safari 1031673
Safari Chrome 868085
Chrome Opera 699930
Safari Firefox 552608
Firefox Chrome 475772
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 384136
Opera Opera 269692
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 99137
Opera Chrome 98264
Firefox Opera 96672
Opera Firefox 89749
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26799
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11854
Firefox Safari 11008