Browser-Update.org

Websuunnittelijoiden hanke jonka tarkoituksena on informoida käyttäjiä selainpäivityksistä

Tilastot

135037 sites are using this notification

30146175 visitors have already updated their browser

Browser updates

From To
Chrome Chrome 10291941
IE/Edge Chrome 2977642
Chrome Firefox 2297979
IE/Edge IE/Edge 2056538
IE/Edge Firefox 1890199
Firefox Firefox 1856982
Chrome Opera 595360
Safari Chrome 536248
Other Chrome 411800
Safari Firefox 407352
Safari Safari 351833
IE/Edge Opera 314768
Firefox Chrome 283481
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Opera Opera 189443
Other Opera 101477
Safari Opera 87525
Firefox Opera 71348
Opera Firefox 59965
Opera Chrome 55214
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26762
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11775
Firefox Safari 10992