Browser-Update.org

Verkkosivustojen yhteishanke jonka tarkoituksena on informoida käyttäjiä selainpäivitysten tärkeydestä

Tilastot

147512 sivustoa käyttää tätä huomautusta

35525121 kävijää on päivittänyt selaimensa

Selain päivitykset

Mistä Vastaanottaja
Chrome Chrome 13069675
IE/Edge Chrome 3167299
Chrome Firefox 2810357
IE/Edge IE/Edge 2056538
Firefox Firefox 2050106
IE/Edge Firefox 1990075
Chrome Opera 614805
Safari Chrome 603034
Safari Firefox 442398
Other Chrome 411800
Safari Safari 395710
IE/Edge Opera 332519
Firefox Chrome 320833
Opera Opera 207220
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 90282
Firefox Opera 76768
Opera Firefox 66753
Opera Chrome 62468
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26762
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11781
Firefox Safari 10993