Browser-Update.org

Websuunnittelijoiden hanke jonka tarkoituksena on informoida käyttäjiä selainpäivityksistä

Tilastot

137414 sites are using this notification

31313340 visitors have already updated their browser

Browser updates

From To
Chrome Chrome 10888860
IE/Edge Chrome 3015789
Chrome Firefox 2406195
IE/Edge IE/Edge 2056538
IE/Edge Firefox 1911599
Firefox Firefox 1905766
Chrome Opera 599256
Safari Chrome 550360
Safari Firefox 415114
Other Chrome 411800
Safari Safari 358254
IE/Edge Opera 318916
Firefox Chrome 292779
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Opera Opera 192899
Other Opera 101477
Safari Opera 88139
Firefox Opera 72879
Opera Firefox 61249
Opera Chrome 56552
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26762
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11775
Firefox Safari 10992