Browser-Update.org

Websuunnittelijoiden hanke jonka tarkoituksena on informoida käyttäjiä selainpäivityksistä

Tilastot

145027 sites are using this notification

34432030 visitors have already updated their browser

Browser updates

From To
Chrome Chrome 12489316
IE/Edge Chrome 3122552
Chrome Firefox 2703043
IE/Edge IE/Edge 2056538
Firefox Firefox 2017966
IE/Edge Firefox 1970261
Chrome Opera 611774
Safari Chrome 591110
Safari Firefox 436350
Other Chrome 411800
Safari Safari 386512
IE/Edge Opera 329509
Firefox Chrome 314671
Other Firefox 206447
Opera Opera 203782
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 89853
Firefox Opera 75934
Opera Firefox 65636
Opera Chrome 61112
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26762
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11781
Firefox Safari 10993