Browser-Update.org

Una iniciativa de dissenyadors web per informar als usuaris sobre les actualitzacions del navegador

Estadístiques

145027 llocs web fan servir l'script de Browser-Update.org.

34432030 visitants han actualitzat el seu navegador.

Browser updates

From To
Chrome Chrome 12489316
IE/Edge Chrome 3122552
Chrome Firefox 2703043
IE/Edge IE/Edge 2056538
Firefox Firefox 2017966
IE/Edge Firefox 1970261
Chrome Opera 611774
Safari Chrome 591110
Safari Firefox 436350
Other Chrome 411800
Safari Safari 386512
IE/Edge Opera 329509
Firefox Chrome 314671
Other Firefox 206447
Opera Opera 203782
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 89853
Firefox Opera 75934
Opera Firefox 65636
Opera Chrome 61112
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26762
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11781
Firefox Safari 10993